Вести што го содржат тагот Веспрем

Циндриќ со Пасквал во Веспрем?

Не е само тренерот Чави Пасквал мета на унгарскиот шампион

Прочитај повеќе

Динамо потврди, Пасквал заминува

Хавиер Пасквал заминува од кормилото на Динамо Букурешт

Прочитај повеќе

Веспрем се разделува со три ѕвезди

Почна разделбата со публиката

Прочитај повеќе

Тренерски рингишпил, поледнете кој - каде

Тренерски трансфери, бидете во тек

Прочитај повеќе

Протести против Илиќ во Веспрем!

Протести и петиција против Момир Илиќ во Веспрем

Прочитај повеќе