Вести што го содржат тагот Марјан Колев

Марјан Колев доби нов договор во Франција

Марјан Колев останува на исто место до јуни 2025

Прочитај повеќе

Марјан Колев ќе се раздели со Ница

Македонскиот тренер ќе го комплетира шест годишниот ангажман во Ница и потоа заминува од клубот

Прочитај повеќе

Колев: Ница е успешна приказна и голем предизвик

Интервју со најуспешниот македонски тренер што работи во странство во моментов, Марјан Колев, тренер на Ница

Прочитај повеќе

Колев со Ница стигна до нов плеј оф

Трет година по ред македонскиот тренер стигнува до плеј оф натпреварите во Франција

Прочитај повеќе

Колев ги среди Брест и Дижон на патот кон плеј оф

Македонскиот тренер му го нанесе само вториот пораз на лидерот во Франција

Прочитај повеќе