Вести што го содржат тагот Динамо

Место Лука Циндриќ - израелскиот Циндриќ

Израелскиот плејмејкер ќе диригира со нападот на Динамо Букурешт

Прочитај повеќе

Динамо со валјд карта, Букурешт без ЛШ

Романскиот шампион доби специјална покана, но таа дојде до одредена цена

Прочитај повеќе

Динамо го промовираше Ѓукиќ

Српското крило следната сезона ќе игра во Романија

Прочитај повеќе

Давид Дејвис претставен во Букурешт

Поранешниот тренер на Вардар на чело на голем проект

Прочитај повеќе

Романија сака четири тима во ЛШ

Има пари, ќе има и музика

Прочитај повеќе