Вести што го содржат тагот ПСЖ

Карачиќ и Сичко го „решија“ ПСЖ

Келце победи на дербито, Алборг се посрамоти во Унгарија

Прочитај повеќе

Келце може да здивне, Лук Стеинс нема да игра вечерва

Холандскиот ас не е во составот на ПСЖ

Прочитај повеќе

Кил и ПСЖ тргнаа со победи во ЛШ

Одиграни уште два меча од првото коло во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ПСЖ оди на шопинг во Хамбург

Уште еден холандски плејмејкер е цел на парискиот клуб

Прочитај повеќе

Лука не „мрда“ од Париз

Искусниот пивот ќе прослави 10 години во дресот на Париз

Прочитај повеќе