Вести што го содржат тагот ПСЖ

ТРАНСФЕРИ: ПСЖ се разделува со Доминик Мате

Две атрактивни места ќе се ослободат во ПСЖ на лето

Прочитај повеќе

ЛШ: Дерби за гурмани во Париз, каде да гледате?

Два убави дуела од ЛШ се денеска во ТВ распоредот

Прочитај повеќе

Пелистер без бодови, Македонците со запирка зад името

Авиончето приземјено во Париз, Е. Пелистер без бодови и на четвртиот меч во ЛШ сезоната

Прочитај повеќе

Е. Пелистер рамноправен во Париз, но без бодови

Битолчани пружија достоен отпор во Париз, но не успеаја да направат сензација

Прочитај повеќе

Јовиќ: Да наметнеме наш ритам во Париз

Тренерот на Е. Пелистер, пред дуелот со ПСЖ

Прочитај повеќе