Вести што го содржат тагот Трансфери

Трансфери, вести, занимливости: Епско полуфинале, нови договори

Трансфери, вести, занимливости

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Елисон, Бергендал, Дармул

Погледнете ги најновите и најатрактивните трансфери и трансфер поврзани вести

Прочитај повеќе

Трансфери: Калараш, Македа, Кукиќ, Брозовиќ

Погледнете ги најновите и најатрактивните трансфери во моментов

Прочитај повеќе

ИХФ го „извиси“ Сенегал

Двете нови ѕвезди на Сенегал не добија право на настап

Прочитај повеќе

Стоп за трансфери во Лајпциг

Прв бундеслигаш што најави дека нема да троши пари на трансфери следната сезона

Прочитај повеќе