Вести што го содржат тагот Трансфери

Вести: Португалско крило на македонски радар, трансфери...

Вести, трансфери, бидете во тек

Прочитај повеќе

Барса купува, тројца играчи на радар

Каталонците по подолго време се на маркетот

Прочитај повеќе

Трансфери: Балиќ во Јапонија, Португалецот на Металург во Катар...

Преглед на најновите трансфер и трансфер шпекулации за следната сезона

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Конан, Кларица, Киреев, Гвардиола...

Преглед на последните трансфери низ ракометна Европа

Прочитај повеќе

Нов клуб за екс голманот на Алкалоид, Алехандро Ромеро

Алехандро Ромеро на лето заминува и од Сесон Рен

Прочитај повеќе