Вести што го содржат тагот Охрид

Клучна битка за шампионската титула?

Денеска во Охрид гостува актуелниот првак Е. Пелистер

Прочитај повеќе

Охрид продолжи со двајца македонски играчи

Двајца македонски играчи остануваат верни на екипата на Охрид

Прочитај повеќе

Суперлигашко дерби денеска во Кавадарци

Денеска ќе се комплетира деветтото коло од Суперлигата

Прочитај повеќе

Охрид се врати на третото место

Охрид се врати на третото место

Прочитај повеќе

Охрид преговара со Мандалиниќ

Хрватскиот бек би можел да се врати во Македонија

Прочитај повеќе