Вести што го содржат тагот Охрид

Охрид врати охриѓанец во тимот

Десното крило мина добра обука во Скопје

Прочитај повеќе

Алкалоид му се реваншираше на Охрид со камата

Импресивна партија на момците на Лазаров на дербито со Охрид

Прочитај повеќе

ГРК Охрид ќе им ги врати парите на фановите

Охрид ќе ги рефундира средствата на фановите кои не успеаја да влезат во салата

Прочитај повеќе

Охрид им се извини на фановите

Фанови со кушени билети останаа пред салата

Прочитај повеќе

Е. Пелистер е пред одбрана на титулата

Голема победа на Е. Пелистер и добра позиција за одбрана на шампионскиот пехар

Прочитај повеќе