Вести што го содржат тагот ЕХФ Куп

Празник во Кавадарци, денеска се игра ЕХФ Куп

Вечерва Тиквеш во акција, ТВ пренос ќе има

Прочитај повеќе

Ѓ. Петров во Белгија по 1/8 финале

Ѓ. Петров доби противник по мерка за 1/16 финалет на ЕХФ Куп

Прочитај повеќе

ГРК Тиквеш во Австрија по трето коло

Кавадарчани знаат против кого ќе играат за пласман во третото коло на ЕХФ Куп

Прочитај повеќе

ГРК Тиквеш утре добива противник во ЕХФ Куп

ГРК Тиквеш утре е во големата ждрепка за ЕХФ Европскиот Куп

Прочитај повеќе

Војводина го освои ЕХФ Куп

Војводина освои и европски пехар

Прочитај повеќе