Вести што го содржат тагот Трансфер

Ричардсон место Кастратовиќ?

Нова смена на кормилото на репрезентацијата на Саудиска Арабија

Прочитај повеќе

Барса најде замена за Гонзало Варгас?

Дете на Барса ќе го менува славниот голман кој заминува за Кил

Прочитај повеќе

Лука Циндриќ потпиша за Динамо Букурешт!

Хрватскиот плејмејкер се сели во Романија

Прочитај повеќе

Кил e крајната дестинација на Гурбиндо

Поранешниот вардаров играч оди во Германија

Прочитај повеќе

Јасухира потпиша за Вардар 1961

По една недела мината во Вардар, Јапонецот потпиша едногодишен договор

Прочитај повеќе