Вести што го содржат тагот Трансфер

Екс вардарец оди на Блискиот исток

Нов трансфер на некогашниот вардаров бек

Прочитај повеќе

Милион евра за Јури Кнор?!

Астрономска понуда за репрезентативниот бек на Германија

Прочитај повеќе

Охрид преговара со Мандалиниќ

Хрватскиот бек би можел да се врати во Македонија

Прочитај повеќе

Хорват се врати во Загреб

Златко Хорват повторно е загребов играч

Прочитај повеќе

Вујовиќ на кормилото на Нексе?

Поранешниот тренер на Вардар е првиот пик на Нексе?

Прочитај повеќе