Вести што го содржат тагот Трансфер

Силкеборг го купи Мортен Олсен

ГОГ ќе доживее комплетна промена на ростерот на лето

Прочитај повеќе

ГРК Охрид се засилува со Јапонец

Македонскиот плејоф на хартија стана поинтересен

Прочитај повеќе

ФОТО: Кузмановски го задолжи бројот „18“ во Е. Пелистер

Македонскиот репрезентативец повторно се облече во зелено-бело

Прочитај повеќе

Кузмановски ќе дебитира веќе викендов?

Кузмановски ќе дебитира во дресот на Е. Пелистер сезонава во наредните денови

Прочитај повеќе

ОФИЦИЈАЛНО: Кузмановски потпиша за Е. Пелистер!

Е. Пелистер потврди, Филип Кузмановски е нивни играч

Прочитај повеќе