Вести што го содржат тагот Трансфер

Динамо потпиша со Андре Гомеш

Португалскиот бек ја засили четата на Хавиер Пасквал

Прочитај повеќе

Бенфика продаде уште еден играч

Трет деснорак бек заминува во зимскиот период од Бенфика

Прочитај повеќе

Вуко Борозан има нов тим

Црногорскиот ас договори нов трансфер

Прочитај повеќе

Брестовац ја презема Ал Сафа

Од клупата на Емирати до клупата на Ал Сафа

Прочитај повеќе

Хрватски бек пред потпис со Охрид

Хрватски десен бек пред преселба во Охрид

Прочитај повеќе