Вести што го содржат тагот Трансфер

Пелистер раскина и со Стевановиќ

Четврто заминување од Е. Пелистер на полусезоната

Прочитај повеќе

Раскинаа Борозан и Ловќен

Контроверзниот црногорски ракометар, ја оправда својата репутација

Прочитај повеќе

Келце (пак) купува во ПСЖ

Келце носи бек од Пари Сен Жермен

Прочитај повеќе

Силкеборг полека гради дрим-тим

Трета данска ѕвезда потпиша за тимот од Силкеборг

Прочитај повеќе

Раскинаа Е. Пелистер и Дејвис

Португалецот не е повеќе дел од битолската екипа

Прочитај повеќе