Вести што го содржат тагот Трансфер

Вујовиќ во Динамо Букурешт

Црногорскиот бек го засилува романскиот првак

Прочитај повеќе

Охрид потпиша со Живан Пешиќ

Српскиот пивот промовиран покрај езерото

Прочитај повеќе

Охрид врати охриѓанец во тимот

Десното крило мина добра обука во Скопје

Прочитај повеќе

Трансфери: Дилан Наи, Диого Силва, австриски вундеркинд

Бидете во тек, последни трансфери, тренерски смени...

Прочитај повеќе

Екс вардарец оди на Блискиот исток

Нов трансфер на некогашниот вардаров бек

Прочитај повеќе