Вести што го содржат тагот Трансфер

Од Нексе си одат и Јотиќ, Гаџа, Мелиќ ...

Хрватскиот вицепрвак го смени комплетниот тим

Прочитај повеќе

Од Фарски во Хановер виа Катар

Цената на играчите на Фарски Острови и натаму расте

Прочитај повеќе

ЧСМ смени тренер по пет години

Тренерска смена и буџетска математика

Прочитај повеќе

Димитриевски се поздрави со Ваљадолид, спремен за Аликанте

Петти шпански клуб за Дарко Димитриевски

Прочитај повеќе

Маџовски црно-бел следната сезона?

На повидок трансфер на македонскиот ракометар

Прочитај повеќе