Вести што го содржат тагот Трансфер

Играч на Војводина ќе го менува Моралес

Унгарците најдоа замена за Куни Моралес

Прочитај повеќе

Циндриќ со Пасквал во Веспрем?

Не е само тренерот Чави Пасквал мета на унгарскиот шампион

Прочитај повеќе

Динамо потврди, Пасквал заминува

Хавиер Пасквал заминува од кормилото на Динамо Букурешт

Прочитај повеќе

Охрид се поздрави со тројца играчи

Тројца ракометари го одиграа последниот меч во дресот на Охрид

Прочитај повеќе

Од Нексе си одат и Јотиќ, Гаџа, Мелиќ ...

Хрватскиот вицепрвак го смени комплетниот тим

Прочитај повеќе