Вести што го содржат тагот Трансфер

ЧСМ смени тренер по пет години

Тренерска смена и буџетска математика

Прочитај повеќе

Димитриевски се поздрави со Ваљадолид, спремен за Аликанте

Петти шпански клуб за Дарко Димитриевски

Прочитај повеќе

Маџовски црно-бел следната сезона?

На повидок трансфер на македонскиот ракометар

Прочитај повеќе

Пропадна трансферот на Куни Моралес

Рехабилитацијата оди побавно отколку што се предвидуваше

Прочитај повеќе

Вујовиќ во Динамо Букурешт

Црногорскиот бек го засилува романскиот првак

Прочитај повеќе