Вести што го содржат тагот Трансфер

Циндриќ со Пасквал во Веспрем?

Не е само тренерот Чави Пасквал мета на унгарскиот шампион

Прочитај повеќе

Динамо потврди, Пасквал заминува

Хавиер Пасквал заминува од кормилото на Динамо Букурешт

Прочитај повеќе

Охрид се поздрави со тројца играчи

Тројца ракометари го одиграа последниот меч во дресот на Охрид

Прочитај повеќе

Од Нексе си одат и Јотиќ, Гаџа, Мелиќ ...

Хрватскиот вицепрвак го смени комплетниот тим

Прочитај повеќе

Од Фарски во Хановер виа Катар

Цената на играчите на Фарски Острови и натаму расте

Прочитај повеќе