Вести што го содржат тагот Трансфер

Келце (пак) купува во ПСЖ

Келце носи бек од Пари Сен Жермен

Прочитај повеќе

Силкеборг полека гради дрим-тим

Трета данска ѕвезда потпиша за тимот од Силкеборг

Прочитај повеќе

Раскинаа Е. Пелистер и Дејвис

Португалецот не е повеќе дел од битолската екипа

Прочитај повеќе

Силкеборг го купи Мортен Олсен

ГОГ ќе доживее комплетна промена на ростерот на лето

Прочитај повеќе

ГРК Охрид се засилува со Јапонец

Македонскиот плејоф на хартија стана поинтересен

Прочитај повеќе