Вести што го содржат тагот Келце

Готфридсон: Потпишав и за Барса и Келце, па ништо...

Шведскиот ас демнатира дека се договорил со Сегед

Прочитај повеќе

Келце (пак) купува во ПСЖ

Келце носи бек од Пари Сен Жермен

Прочитај повеќе

Висла по 12 години најде лек за Келце!

Висла Плоцк по 12 години славеше победа како гостин во Келце

Прочитај повеќе

Деветта нула за Е. Пелистер во ЛШ

Битолчани поразени на гостувањето кај полскиот вицепрвак

Прочитај повеќе

Денеска Е. Пелистер против Келце, каде да гледате?

Деветти натпревар на македонскиот првак во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе