Вести што го содржат тагот Вардар

Битола е спремна, салата е распродадена!

Билетите продадени за еден ден

Прочитај повеќе

Денеска билети за дербито во Битола!

Големото дерби во Битола ќе се игра во сабота. Билетите во продажба ќе бидат пуштени денеска на пладне

Прочитај повеќе

Лазаревски продолжи со Вардар

Репрезентативниот пикер го продолжи договорот со екипата на Вардар

Прочитај повеќе

Платон е нов тренер на ЖРК Вардар

Црвено-црните дами имаат нов тренер

Прочитај повеќе

Марсениќ сонува понуда од Партизан

Поранешниот играч на Металург и на Вардар, посакува крајот на кариерата да биде во Белград

Прочитај повеќе