Вести што го содржат тагот Вардар

Вардар директно во група од Европската лига

Црвено-црните ќе бидат во групната фаза на ЕЛ

Прочитај повеќе

Нов клуб за поранешниот вардарец

Поранешниот суперталент кариерата ќе ја продолжи во Унгарија

Прочитај повеќе

Танкоски потпиша за Вардар

Нов централен бек во редовите на Вардар

Прочитај повеќе

Вардар најде замена за Јасухира

Српски бек ќе го менува Јапонецот во Вардар

Прочитај повеќе

Од Вардар во Динамо Букурешт

Српското крило следните две години ќе игра во Романија

Прочитај повеќе