Вести што го содржат тагот Европско првенство

Македонија - Португалија, каква е реалноста за денешниот меч?

Македонија вечерва ќе игра со екипа што е изразит фаворит

Прочитај повеќе

Денеска игра Македонија, каде да гледате?

ТВ преноси ќе има и од Скопје и од Подгорица

Прочитај повеќе

ЕП е систем што мора да се смени!

Гледајќи како се радуваме и се радуваат на победите, пласманот, шансите за пласман на ЕП, не може да не помислиме, какви разочарувања претстојат

Прочитај повеќе

Хрватска изненади на ЕП, Франција минимално со Црногорките

Втор ден од Европското првенство во Данска

Прочитај повеќе