Вести што го содржат тагот Резултати

КУП НА МАКЕДОНИЈА: Познати сите 1/8 финалисти

Познати е 16-те екипи што ќе играат во 1/8 финалето на Купот на Македонија

Прочитај повеќе

РЕЗУЛТАТИ: Србија повторно во ѕид, Хрватска со пресврт до победа

Резултати од денешните контролни натпревари

Прочитај повеќе

РЕЗУЛТАТИ: Фијаско на Ц. Гора, порази на Украина, Чешка...

Словенија доминираше, Хрватска без победа, порази на Украина и на Чешка

Прочитај повеќе

РЕЗУЛТАТИ: Потоп на Украина, Србија...

Резултати од денеска одиграните пријателски натпревари

Прочитај повеќе