Вести од месец Декември, 2022

Кадетите одат на Шпаркасен Куп, тројца отпаднаа

Повредите спречија тројца кадети да патуваат за Германија

Прочитај повеќе

Филип Лазаров останува на чело на Интерактив

Нов договор за македонскиот тренер во Германија

Прочитај повеќе

Пепи Манасков во Алкалоид

Ракометната легенда ќе се приклучи на најбрзорастечкиот ракометен проект во Македонија

Прочитај повеќе

Тиквеш се засили за Плеј оф

Бек од Радовиш се сели во Кавадарци

Прочитај повеќе

Светна „Автокоманда“, Алкалоид ја „скоцка“ салата и ја претвори во своја база

Промовирана реновираната спортска сала во Автокоманда, новиот дрес и химна на Алкалоид

Прочитај повеќе