Вести од месец Август, 2021

Магдебург го смрзна Вардар на -11

Висок пораз на Вардар во финалето на Хумел Куп

Прочитај повеќе

Место Вардар го одбра Келце, но, сега му се смешка трансфер лист

Белорускиот џин е блиску до место на трансфер листата во Келце

Прочитај повеќе

Гледајте Вардар - Магдебург (ЛИНК)

Вардар денеска на мегдан со Магдебург

Прочитај повеќе

ППД Загреб го освои Добој

Противникот на Вардар во финалето ја надигра Војводина

Прочитај повеќе

Мешков пресилен за Е. Пелистер, веќе е на пат за Задар

Битолчани немоќни пред екипата што има високи амбиции и во ЛШ

Прочитај повеќе