Вести од месец Април, 2021

Не се само играчите: На Данска и се повреди селекторот

Николај Јакобсен нема да ја води репрезентацијата на последните две средби

Прочитај повеќе

Вардар меѓу Веспрем и ППД Загреб

Вардар утре ѝ гостува на Војводина на последниот меч од групата во СЕХА Гаспром

Прочитај повеќе

Лазаров синоќа на натпревар во Париз, утрово на тренинг во Скопје

Селекторот вчера попладне играше меч во Париз, утрово водеше тренинг во Скопје

Прочитај повеќе

Прекината перфектната низа на ПСЖ и Раул

Кирил Лазаров и соиграчите најдоа лек за непобедливиот во Франција

Прочитај повеќе

Kастратовиќ е нов тренер на Т. Пролет

Скопскиот тим е решен да не ја пропушти шансата во ова првенство

Прочитај повеќе