Вести од месец Септември, 2020

Проблем за СЕХА, Словачка се „затвора“

Словачка се враќа во зона на карантин и забрани на сите спортски настани

Прочитај повеќе

ЕХФ го дисквалификува Бенидорм

Со една битка до групна фаза во ЛЕ

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈTЕ ДЕНЕСКА: Металург во битка за ЛЕ (ЛИНК)

Металург денеска на решавачки дуел со Кринс Луцерн

Прочитај повеќе

Вести: Големо засилувањe за Веспрем, Горење е во карантин...

Веспрем доби огромно засилиување, Горење е последниот тим што заврши во карантин...

Прочитај повеќе

Турски хакери го уценувале селекторот на Данска

Хакерите му барале пари на селекторот на Данска за да му ги вратат профилите

Прочитај повеќе