Вести од месец Јули, 2020

Бенфика најде замена за Јотиќ

Чема Родригез склопува нова Бенфика

Прочитај повеќе

Трет судија стана реалност

Звучи како добра идеја, но што се крие во позадината?

Прочитај повеќе

Цел тим на Будуќност во изолација

По само шест дена минати на подоготовки во тренинг камп

Прочитај повеќе

Познато име го засилува Т. Пролет

Скопскиот клуб состави сосема солиден состав со кој би можел да стигне и до Европа

Прочитај повеќе

Стигнаа Канкараш и Рниќ, не губеле време изгледаат фит

Две странски засилувања веќе пристигнаа во „Автокоманда“

Прочитај повеќе