Вести од месец Јули, 2020

Металург скопскиот пекол го замени со Маврово

Скопскиот тим од горештините побегна на планина

Прочитај повеќе

Рускиот првак остана без тренер

Шпанецот не сака да седи во Русија

Прочитај повеќе

Марковски претставен на Ф. Острови

Македонскиот тренер претставен на Фарските Острови

Прочитај повеќе

Фуксе Берлин е спремен да банкротира!

Клубот размислува да се откаже од натпреварување во Бундес лигата

Прочитај повеќе

Грузиско засилување за Куманово

Куманово донесе засилување од Грузија

Прочитај повеќе