Е ваков гол немате видено

Веројатно многупати имате прочитано „Ваков гол не сте виделе“, па на крајот не било којзнае што... но на мечот меѓу Бенфика и РНЛ, навистина беше постигнат гол што е вон сите категории

 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk