ТВ Арена без преноси од Е. Пелистер од Добој?

Вечерва почнува 54 ТВ Турнир на шампионите, а натпреварите од Добој во живо ќе ги пренесува ТВ Арена. Денеска оваа ТВ станица ја објави и програмската шема, а таму не е предвиден ниту еден од натпреварите на Е. Пелистер.
Битолчани ќе се појават на малите екрани, единствено ако играат во финалето или се борат за третото место или доколку не издејствуваат промена на програмската шема. 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk