ЛИНК: Србија против Фарски за полуфинале

Денеска се играат 1/4 финалните натпревари од Светското првенство У21 што се одржува во Германија и Грција. 
Четири натпревари на кои ќе ги видиме најголемите млади ѕвезди сигурно ќе понудат драматични и возбудливи натпревари. 
Со клик на следниот линк же можете да одберете кој натпревар да го гледате.

ЛИНК - Денешни натпревари
13:15  Србија - Ф. Острови
15:45  Португалија - Исланд
18:30  Унгарија - Хрватска
21:00  Германија - Данска

 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk