ВИДЕО: Се испотепаа играчите на Партизан и Војводина

Не сме единствени на Балканот. Финалето на српскиот плејоф почна со масовна тепачка на теренот меѓу играчите на Партизан и Војводина. 
Средбата се доигра, а во финалната серија поведе Војводина со 1-0. 

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk