ВИДЕО: Топ 5 голови од Лигата на шампионите

Погледнете ги најубавите пет гола од првото коло од Лигата на шампионите.
Број 1 е ремек делото на Дилан Наи од Келце. Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk