Трансфери: Купуваше Нант, позајмуваше Ла Риоха

Трансфер пазарот во Европа работи со полна пареа

Прочитај повеќе

Се разделија Ловќен и Милошевиќ

Кратко траеше еуфоријата во Цетиње. Првиот план за враќање на старите патеки - не успеа

Прочитај повеќе

„Отказ“ за Граматикос, Бабиќ чека промоција

Почна реализацијата на најавената смена на клупата на Олимпијакос

Прочитај повеќе

Раул е можен селектор на Хрватска?

Хрватска бира замена за Горан Перковац

Прочитај повеќе

Куни Моралес пред нова преселба

Двајца поранешни играчи на Вардар, најверојатно ќе играат во иста екипа следната сезона

Прочитај повеќе

Сориндо ќе игра во Турција

Поранешниот репрезентативец на Франција на залезот од кариерата ќе игра во Турција

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Сагосен, Џеронимо, Пизаро...

Жешко е на трансфер маркетот по завршувањето на ЕП 2024

Прочитај повеќе

Хајневетер направи трансфер

Некогашниот репрезентативец се ближи кон крајот на кариерата

Прочитај повеќе

Динамо потпиша со Андре Гомеш

Португалскиот бек ја засили четата на Хавиер Пасквал

Прочитај повеќе

Барса го задржа пикерот Фраде

Португалскиот пивот во Барса со 2026 година

Прочитај повеќе