Спортинг се засили со играч на Порто

Противникот на македонскиот првак во ЛШ, доведе репрезентативно засилување

Прочитај повеќе

Дрогришки за побрзо враќање во Суперлига

Познато име се враќа во Битола да помогне во битката за влез во Суперлига

Прочитај повеќе

Абутовиќ го засилува македонскиот првак

Српскиот бек пред враќање во Македонија

Прочитај повеќе

Кузмановиќ промовиран во Германија

Звучно засилување за германскиот тим

Прочитај повеќе

Бергишер ангажираше Литванец, специјалист за одбрана

Литвански бек потпиша за германски клуб

Прочитај повеќе

Нов договор за Лука Карабатиќ

Помладиот Карабатиќ останува на терен

Прочитај повеќе

Усама Хосни се враќа во Битола

Препознатливо лице се враќа во тимот на македонскиот првак

Прочитај повеќе

Брестовац се раздели со Ал Сафа

Данило Брестовац се раздели со екипата на Ал Сафа

Прочитај повеќе

Барса го враќа талентот од калење

Две години се калеше во Логроњо, сега е на ред играње кај европскиот првак

Прочитај повеќе

Естонско дуо во Кувајт

Кувајтскиот тим формираше бековски тандем од Естонија

Прочитај повеќе