Вести што го содржат тагот Давид Брестовац

Брестовац: И кога губевме, верувавме дека можеме

Ол стар голманот на ЕХФ Шампионатот вели дека Макеоднија биле одлично тактички подготвена, особено во финалето

Прочитај повеќе