Вести што го содржат тагот Суси

Мухамед Суси си оди од Е. Пелистер!

Тунискиот бек ги игра последните натпревари во зелено-бело

Прочитај повеќе

Тунис без битолчаните на СП

Селекторот на Тунис нема да смета на двајцата ракометари на Е. Пелистер

Прочитај повеќе

Суси опериран, се враќа на пролет

Тунискиот бек на битолската екипа мораше на операција

Прочитај повеќе

Туниски бек доаѓа во Еурофарм Пелистер!

Битолчани се договорија со Тунижанецот кој последниве пет години игра во Франција

Прочитај повеќе