Вести што го содржат тагот Даниел

Дупјачанец продолжува во Франција

Голманот на Металург следната сезона ќе игра во шампионатот на Франција

Прочитај повеќе

Ковид и во Мешков Брест

Мешков Брест без првиот тренер на гостувањето во Норвешка

Прочитај повеќе

Kелце стана уште посилен

Тројца Душебаеви ќе има на теренот на следниот меч на Келце

Прочитај повеќе