Вести што го содржат тагот Арена

Отворена најголемата ракометна сала во Европа

Будимпешта го промовираше својот „бисер“

Прочитај повеќе

Сегед ја распродаде новата арена за 17 минути

Во следното коло, Кил ќе гостува во Унгарија, а таму го чека пекол

Прочитај повеќе

Македонија ќе игра во „скоцкана“ сала на ЕП 2022

Комплетирано е реновирањето на објектот каде што Македонија ќе игра на ЕП 2022

Прочитај повеќе