Вести што го содржат тагот Извлекување

Познати групите: Кој со кого во Куп на Македонија?

Извлечени групите во Купот на Македонија

Прочитај повеќе

Куп на Македонија: Носители, шешири, систем на играње...

Ждрепка за Куп на Македонија

Прочитај повеќе

Одредени групите за новата сезона во Супер лига

Извлечени групите за Супер лигата за следната сезона.

Прочитај повеќе

Куп на Македонија: Познати сите парови во елиминациите

Извлечени паровите за елиминациите од Куп на Македонија во машка и групите во женска конкуренција

Прочитај повеќе

Г. Арт против Јуниор КВ, Алкалоид против Металург во прво коло

Прва лига, групи и парови за прво коло

Прочитај повеќе