Вести што го содржат тагот Рогановиќ

Прва тренерска смена, Ц. Гора остана без селектор

Тренерска смена на кормилото на репрезентацијата на Црна Гора

Прочитај повеќе

Рогановиќ останува селектор на Црна Гора

Црна Гора нема да го менува селекторот во пресрет на претстојните квалификации

Прочитај повеќе

ТОЛКУ ЛИ БЕШЕ? Се испокарале Црногорците

Црногорските медиуми, собраа пикантерија од соблекувалната

Прочитај повеќе

Селекторот ги терал играчите да аплаудираат

Црна Гора си има своја „приказна“ во пресрет на ЕП 2022

Прочитај повеќе

Врањеш и Јакобсен задоволни, Рогановиќ воинствен

Што кажаа селекторите на противниците на Македонија за ждрепката

Прочитај повеќе