Вести што го содржат тагот Арињо

Барса купува крило од Флензбург

Шведскиот ас би можел да стане нова аквизиција на каталонскиот клуб

Прочитај повеќе

Крај на сезоната за играч на Барса

Крилото на Барса мора на операција поради која најверојатно нема да може да оди ниту на ОИ Токио

Прочитај повеќе