Вести што го содржат тагот Е: Пелистер

Е. Пелистер со бод од Лисабон

Е. Пелистер и Спортинг одиграа нерешено на мечот во Лисабон

Прочитај повеќе

Талески им пресуди на битолчани во дербито

Од денеска, само Вардар е без пораз во домашното првенство

Прочитај повеќе

Билети за Е. Пелистер во продажба

Битолчани ја повикуваат публиката

Прочитај повеќе

Чудо или елминaција за Е. Пелистер

Битолчани денеска се гости во Брест

Прочитај повеќе

Вардар ја освои Струга!

Скопскиот тим го совлада Е. Пелистер по продолженија

Прочитај повеќе