Вести што го содржат тагот Група

Како од ЕП се стигнува до СП?

Потврдена е процедурата за евро-квалификациите за СП 2023

Прочитај повеќе

Нема лесно за Е. Пелистер: Ним и Спортинг доаѓаат во Битола

Битолчани добија тешки противници

Прочитај повеќе

Kолку е навистина „добра“ групата на Вардар во ЛШ?

Вардар ги избгна најзвучните противници, но дали доби лесна група?

Прочитај повеќе

АНАЛИЗА: Како помина Металург во ждрепката?

Кои се противниците со кои Металург ќе си има работа во Лига Европа?

Прочитај повеќе