Вести што го содржат тагот Тримо

Фијаско на Хановер кај Миркуловски, Нант го разби Монпеље,

Прошетка низ европските лиги каде има македонски играчи

Прочитај повеќе

Целје „изгоре“ титула

Целје загуби на четири натпревари по ред и ќе ја загуби титулата доколку не се случи чудо

Прочитај повеќе

Е. Пелистер го разби Тримо Требње

Е. Пелистер не дозволи нов неуспех и го оддува тимот на Тримо Требње

Прочитај повеќе

Е. Пелистер ги остави бодовите во Љубљана

Битолчани запишаа нов пораз во Европската лига

Прочитај повеќе

БАБИЌ: Годинава нема да има фаворити

Е. Пелистер утре му гостува на Тримо во Љубљана

Прочитај повеќе