Вести што го содржат тагот Јохансон

Ц. Гора менува селектор на 10 дена до ЕП!

Отказ на 10 дена до почетокот на ЕП

Прочитај повеќе

Црна Гора останува без селектор

Нема нов договор за Швеѓанецот по ЕП 2020

Прочитај повеќе

Шведски тренер за Ростов на Дон

Селекторот на Црна Гора ќе биде тренер на рускиот шампион

Прочитај повеќе

Јохансон трет пат си оди од ЧСМ Букурешт

Непотизмот на крајот победува - Пер Јохансон

Прочитај повеќе